ODRŽAN ŽDRIJEB 3. KOLA EPH – SJEVER

Danas je održan ždrijeb 3. kola Ekipnog prvenstva Hrvatske u boksu za regiju Sjever, koji će se ove subote održati u Boćarskom domu u Zagrebu. Ukupno je stiglo 63 prijeve iz 15 klubova regije, a ždrijebom se došlo do čak 21 para (42 boksača) koji će boksati od 11 sati.

Prijave i službeno vaganje započinju u 9 sati, kako bi čim prije započeli sa mečevima, zbog večernje priredbe u istoj dvorani, boksačkog memorijala „Zlatko Hrbić“ ogled reprezentacija Hrvatske i Srbije. PAROVI:

EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE – REGIJA SJEVER
3. kolo – Zagreb, Boćarski dom, 3. ožujka 2012.
ŽDRIJEB- PAROVI
MLAčI KADETI
KT. CRVENI KUT PLAVI KUT
46 Franjo Suvalj (Sesvete) Matej Uremović (Rijeka)
Slobodni (5): Filip Ravnjak (57, David), Lucijan Bačić (48, Rijeka), Nedo Šegrt (50, Rijeka), Ante Jelić (52, Posavina kuna-boksa van EPH)

KADETI
KT. CRVENI KUT PLAVI KUT
54 Robert Krpan (Gracijano) Zvonimir Prelec (Sesvete)
57 Mihael Jugović (Graciano) Marko Gospočić (Nova Grad)
63 Ivan Kiš (Mladost) Karlo Lucić (Posavina kuna)
66 Leonardo Ravnjak (David) Luka Plantić (Sesvete)
70 Ivan Mandić (Rijeka) Luka Prtenjača (Sesvete)
70 Renato Žarković (Pos. kuna) Zvonimir Reblj (Osijek)
75 Karlo Salamunović (Po. kun) Marko Toskić (Gladijator)
80 Sven Novosel (David) Kruno Valjak (Gladijator)
Slobodni (8): Vitomir Radoš (46, Posavina kuna), Filip Poturović (50, Nova Gradiška), Dominik Čičić (52, Rijeka), Luka Pratljačić (60, Mladost), Matej Šimec (63, Metalac), Vido Lončar (+80, Sesvete), Leonardo Markota (80, David – boksa van EPH)

JUNIORI
KT. CRVENI KUT PLAVI KUT
69 Filip Gardoš (Sesvete) Matko Prpić (Gracijano)
69 Marko Ivankić (D. Kalanj) Krešimir Majcen (Gladijator)
75 Kristijan Gogić (Sesvete) Marko Kovačević (Pos. Kuna)
Slobodni (4): Dino Domazet (69, Velika Gorica), Luka Živković (64, Mladost), Luka Mažar (60, Osijek), čino Šepić (+91, Rijeka)

SENIORI
KT. CRVENI KUT PLAVI KUT
69 Josip Grbavac (Kr. Tomislav) Ivan Horvat (Omega ZG)
69 Silvio Solni (Kralj Tomislav) Anđelo Radoš (Pos. kuna)
75 Kristijan Kos (Petar Zrinski) Andrej Gudac (Rijeka)
75 Josip Krsnik (Velika Gorica) Bruno Knježević (Grac.)
75 Stipica Brekalo (Sesvete) Vito Jelčić (P.Zrinski)
81 Ante Čepo (Osijek) Ivor Galeković (Vel. Gor)
81 Ivan Zagorac (Velika Gorica) Marko Jeknić (P.Zrinski)
91 Tomislav Planinić (Kr. Tom.) Tomo Kadić (Gladijator)
+91 Rudolf Jozić (Posavina kuna) Marko Šovakov (Osijek)
Slobodni (3): Oliver Pasariček (75, Rijeka), Mario Milolov (81, Petar Zrinski), Marko Franković (91, Osijek).
ŽENE:
Slobodna – Jovana Vučić (75, Omega Zagreb)
UKUPNO PRIJAVLJENO:
63 boksača i boksačica iz 15 klubova, od čega boksa 21 par unutar EPH

BOKSAJU VAN EPH:
Ml. kadet 52 Ante Jelić (Posavina kuna) – Andro Jančić (Senj)
48 Lucijan Bačić (Rijeka) – Filip Pavlović (N. Gr.)
Kadeti 80 Leonardo Markota (David) – Marin Jančić (Senj)
52 Dominik Čičić (Rijeka) – Filip Poturović (N. Gr.)