Održan radni sastanak s predstavnicima Slavonskog Broda

brodU velikoj vijećnici Grada Slavonskog Broda u ponedjeljak je održan radni sastanak s čelnim ljudima grada Slavonskog Broda, a  na temu uspostavljanja bolje suradnje sa gradom, organiziranjem kola Premier lige te podrške brodskim klubovima. Od strane Hrvatskog boksačkog saveza sudjelovali su Predsjednik Bono Bošnjak, Dopredsjednik Mladen Mikolčević , Glavni tajnik Marko Marović te predstavnik promotora Saveza Goran Husić.

Na sastanku, koji je inicirala Gradska uprava tako se, između ostalog, razgovaralo o terminima korištenja prostora za boksače u dvorani „Vijuš“ koje je Grad dao na raspolaganje boksačkim klubovima krajem 2012. godine. Na ovaj način nastojalo se dodatno pomoći klubovima uz redovna sredstva za rad koja im Grad svake godine dodjeljuje putem Zajednice sportskih udruga.

Također, bilo je riječi i o podršci grada organizaciji kola Premier lige u boksu, koja bi se trebala održati početkom lipnja u Slavonskom Brodu. A, kako je istakao Hrvoje Andrić, zamjenik gradonačelnika, projekt interesantan kako za grad tako i za županiju, te će zasigurno pomoći popularizaciji boksa u Slavonskom Brodu.