Održan prvi sastanak WSB odbora

U Zagrebu je održan prvi u nizu sastanaka Odbora za Svjetsku boksačku ligu, pod predsjedanjem Generala u miru Mladena Mikolčevića. Odbor je raspravaljo niz organizacijskih tema te se upoznao sa sistemom rada i nastupanja u Svjetskoj boksačkoj ligi WSB-u.

Kao iznimno pozitivnu činjenicu Predsjednik HBS-a Bono Bošnjak iznio je kako već ove sezone imamo 4 hrvatska boksača u WSB-u te da ćemo sigurno biti ugodno inenađenje u idućoj sezoni. Tijekom rasprave o organizacijskim zahtjevima, na prijedlog Predsjednika odbora Mikolčevića, u odbor su kooptirana dva člana Željko Mavrović, proslavljeni boksač te Jurica Runtić Predsjednik Regionalne boksačke lige. Također, najavljeno je kako će se odbor širiti sa kvalitetnim ljudima koji će pripomoći u stvaranju hrvatske franšize WSB-a. Dogovor je da se naziv tima odabere zajedno sa glavnim sponzorom uz prefiks CRO, koji je prepoznatljiv u svijetu i regiji. Nadalje član odbora dr. sc. Duško Stić, inače direktor marketinga Hrvatskog boksačkog saveza, startat će sa kreiranjem marketinške ponude i materijala u čemu  će sudjelovati i Glavni tajnik HBS-a Marko Marović. Slijedeći sastanak najavljen za polovicu veljače.