Odluka o provedbi izbora za mandatno razdoblje 2013.- 2017. godine

Temeljem članka 32. Statuta Hrvatskog boksačkog saveza, a slijedom prijedloga Izvršnog odbora Hrvatskog boksačkog saveza, velikog broja klubova i proteka vremena Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza je 24.rujna 2013. godine donio :

ODLUKU

O  PROVEDBI IZBORA  ZA MANDATNO RAZDOBLJE  2013.-2017. GODINE

Odlukom o provedbi izbora za mandatno razdoblje 2013.-2017. godine (u daljnjem tekstu: Odluka) uređuju se pitanja načina i postupaka provođenja izbora dužnosnika na izbornoj sjednici Skupštine Hrvatskog boksačkog saveza (u daljnjem tekstu: Skupština), koja se održava 16. studenog 2013. godine, sukladno odredbama Statuta Hrvatskog boksačkog saveza (dalje u tekstu: Statut), i to za:

1.)    predsjednika Hrvatskog boksačkog saveza

2.)    dopredsjednika Hrvatskog boksačkog saveza

3.)    članove Izvršnog odbora Hrvatskog boksačkog saveza

4.)    članove Nadzornog odbora Hrvatskog boksačkog saveza

5.)    Stegovnog suca Hrvatskog boksačkog saveza

Odluku u cjelosti pročitajte ovdje.

Klubovi će dodatno biti obavješteni o detaljima postupka izbora. Za sve upite obratite se na službenu e-mail adresu hbs@boks-savez.hr ili broj telefona 01/ 3012 331.