Odluka Izvršnog odbora za EP mlađih seniora

Odlukom Izvršnog odbora HBS-a u dogovoru s Natjecateljskom komisijom i Izbornikom ml.seniora na Europsko prvenstvo mlađih seniora u Poljskoj od 19-29.11.2015. zbog nedostatka financijskih sredstava i nefinanciranja od strana HOO, Hrvatski boksački savez će u 100 % iznosu financirati 2 boksača i izbornika, u 50% iznosu dva boksača, a svi ostali boksači i treneri se trebaju financirati od strane klubova.

Uzimajući u obzir socijalne kriterije boksača i financijsku situaciju klubova, odluka je slijedeća:
U 100% iznosu se financiraju;
52kg Ivan Prskalo (BK Leonardo) i 56kg Filip Poturović (BK Borovo)
U 50% iznosu se financiraju;
69kg Mihael Jugović (BK Graciano) i 81kg Krešimir Šporčić (BK Delnice)
Za boksače – plaćaju klubovi:
60kg Martin Gulan (BK Zlatna rukavica), 64kg Erik Pjetraj (BK Leonardo), 75kg Leo Cvetković (BK Predator), 91kg Luka Pratljačić (BK Borovo) i +91kg Miljan Laković (BK Leonardo)
Svi treneri koji žele putovati sa svojim boksačima snose troškove putovanja i boravka u Poljskoj. Klubovima koji budu financirali svoje boksače a isti osvoje medalju uložena sredstva bit će vraćena. Molimo klubove da se izjasne što prije oko financiranja svojih boksača, kako bi mogli sastaviti konačnu listu putnika.