ODLUKA IZVRŠNOG ODBORA HRVATSKOG BOKSAČKOG SAVEZA 7. IX. 2022. Nove cijene kotizacija za Hrvatsku boksačku ligu i HBL/mladi, te domaće turnire izuzev državnih prvenstava

Odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog boksačkog saveza od 7. rujna 2022. godine kotizacije za Hrvatsku boksačku ligu i HBL/mladi, te domaće turnire izuzev prvenstava Hrvatske, povisuju se na zamolbu izvršnih organizatora zbog povećanih troškova organizacije sa 100,00 kn na 150,00 kn.

Napominjemo da se cijena kotizacija dosad nije mijenjala od 2012. godine.

Nove cijene kotizacija od 150,00 kn vrijede od dana donošenja odluke 7. rujna 2022. i primjenjivat će se i za 1. kolo Hrvatske boksačke lige i HNL/mladi koje se održava u subotu, 10. rujna 2022. u izvršnoj organizaciji BK Gladijatora Zagreb u borilištu na otvorenom na Jarunu.