Obavijest: Smještaj u studentskim domovima

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta dostavilo je  obavijest svim nacionalnim sportskim savezima i na znanje Hrvatskome olimpijskom odboru, a vezano uz  dodjelu mjesta studentima – kategoriziranim sportašima (redovitim studentima sveučilišnih i stručnih studija) u studentske domove u Republici Hrvatskoj za akademsku godini 2016/2017.

U nastavku na linku nižesaznajte kako redoviti studenti – kategorizirani sportaši se mogu prijaviti sukladno Pravilniku o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje. Ukoliko se studenti  ne prijave na redoviti natječaj studentskih centara, neće biti u mogućnosti konkurirati za smještaj u studentski dom samo putem prijave u Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta.

Obavijest – Smještaj u studentski dom(2)