NOVČANE NAGRADE HBS-a ZA OSVAJAČE MEDALJA NA EP-u U-22 U POREČU Veočiću 15.000 kn za zlato, Ćaćić 10.000 kn za srebro i Ježeku 5.000 kn za broncu!

Odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog boksačkog saveza određene su novčane nagrade za osvajače medalja na Europskom prvenstvu za seniore i seniorke do 22 godine održanom u Poreču od 12. do 24. ožujka 2022. godine.

Hrvatski boksački savez nagradit će iz vlastitih sredstava osvajače medalja na EP-u u Poreču sljedećim novčanim iznosima:

zlato 15.000 kn

srebro 10.000 kn

bronca 5.000 kn

Nagrada od 15.000 kn pripada nositelju zlatne medalje i novom europskom prvaku do 22 godine Gabrijelu Veočiću (Brod), Nikolina Ćaćić (Omega Zagreb) za srebro dobit će 10.000 kn i Gabrijel Ježek (Titan Gym) za osvojenu brončanu medalju 5.000 kn.

Hrvatski boksački savez lani je na inicijativu predsjednika HBS-a Bone Bošnjaka i Izvršnog odbora novčano nagradio i olimpijce za plasman na Olimpijske igre u Tokiju (Nikolina Ćaćić i Luka Plantić).

Čestitke još jednom našim osvajačima medalja na Europskom prvenstvu U-22 u Poreču i njihovim trenerima koji su zaslužni za najveći uspjeh hrvatskog boksa s osvojene tri medalje na seniorskom prvenstvu Europe, kao i inicijativi predsjednika Bone Bošnjaka i Izvršnog odbora HBS-a koji su ih nagradili u okviru mogućnosti.