NOVA TV-EMISIJA ‘HRVATSKOG BOKSA’ U SRIJEDU, 18. SVIBNJA 2022. U 17.30 SATI NA SPORTSKOJ TELEVIZIJI Posjetili smo boksače vodeće Torcide u završnim priprema za posljednje kolo HBL-a na splitskim Gripama u nedjelju, 22. V.!

U srijedu, 18. svibnja 2022. u 17.30 sati ne propustite novu emisiju HRVATSKOG BOKSA  u programu Sportske televizije!

U novom, 27. izdanju emisije HRVATSKOG BOKSA pogledajte reportažu iz Boksačkog kluba Torcide koja se priprema za organizaciju posljednjeg kola Hrvatske boksačke lige u nedjelju, 22. svibnja na splitskim Gripama pred svojim navijačima i potvrdu prvog naslova prvaka Hrvatske!

Posjetili smo naše reprezentativce u Solinu na završnim pripremama za Europsko prvenstvo u Armeniji, a Hrvatski boksački savez u Zagrebu posjetio je ministar obrane RH Mario Banožić.

Pogledajte reportaže s vrlo uspješnog kadetskog prvenstva Hrvatske u Čakovcu na kojem smo dobili 25 novih prvaka u najmlađim boksačkim kategorijama, kao i s meča posljednjeg kola po skupinama Regionalne boksačke lige između naših Vitezova i Crvene zvezde.

HRVATSKI BOKS – najboljih televizijskih trideset minuta o svemu najzanimljivijem što se događa u hrvatskom boksu – u srijedu, 18. svibnja 2022. godine u 17.30 sati na Sportskoj televiziji!