NOVA EMISIJA ‘HRVATSKI BOKS’ U SRIJEDU, 23. II. U 17.30 SATI NA SPTV-u Gosti u studiju HBS-a su Filip Kolar i Vanja Kostel, a posjetili smo slavljenički BK Marjan u Splitu i novi BK Agram u Zagreb

U srijedu, 23 veljače 2022. u 17.30 sati u programu Sportske televizije ne propustite novu emisiju HRVATSKI BOKS!

U 21. po redu emisiji HRVATSKOG BOKSA gosti u studiju Hrvatskog boksačkog saveza su uspješni gosti iz Čakovca – mladi reprezentativac Filip Kolar koji je lani postao i prvi međimurski boksač u povijesti koji je nastupio na Svjetskom prvenstvu i trener Vanja Kostel koji vrijedno vodi ambiciozni BK Čakovec i koji se svrstao među najkvalitetnije klubove u Hrvatskoj.

Kolaru i Kostelu prvi veliki cilj slijedi već ovog vikenda – državno prvenstvo za seniore U-22, osvajanje nove titule prvaka i osiguranje vize za Europsko prvenstvo U-22 u Poreču slijedećeg mjeseca!

S gostima iz Čakovca, Filipom Kolarom i Vanjom Kostelom u studiju HBS-a razgovarala je naša mlada voditeljica Ana Brenčić.

U Splitu smo posjetili slavljenički klub – Boksački klub Marjan. Marjanovci obilježavaju 25 godina u ringu, a kroz sve te godine klub se pokazao kao perjanica boksa u južnoj Dalmaciji.

Osim rezultata na državnoj razini, boksači Marjana boksali su Svjetsku ligu, sudjelovali na europskim i svjetskim prvenstvima, boksali na tri kontinenta i osvajali međunarodne turnire visoke A kategorije.

I Splićani se vrijedno pripremaju za Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore U-22, mlađe seniore i žene svih dobnih skupina koje se ovoga vikenda održava u Zadru (25. do 27. veljače 2022.).

Na zagrebačkom Črnomercu, u prostoru kondicijskog centra “4 all Gyma” otpočetka ove godine djeluje novi boksački klub – Agram!

Tek što su bili registrirani u Hrvatskom boksačkom savezu, već su nastupili na prvom službenom natjecanju.

Agramov debi pod vodstvom osnivača i glavnog trenera Ilira Merdje bio je više nego uspješan – u sedmom kolu Hrvatske boksačke lige nastupili su sa čak šestoricom mladih boksača i odmah ostvarili rezultat za svaki respekt – tri pobjede!

Ne propustite u srijedu, 23. veljače 2022. u 17.30 novu emisiju o svemu najvažnijem što se događa u i oko naših ringova – 21. emisiju HRVATSKI BOKS!