Nikoleto Grdović u Mitri osvojio brončanu medalju

Na tradicionalnom međunarodnom boksačkom turniri “Grad prix Slovačke” u Mitri u konkurenciji 86 boksača iz 8 zemalja, u kategoriji do 81kg Nikoleto Grdović osvojio je brončanu medalju. U prvoj borbi s čistih 3 : 0 bio je bolji od Čeha Tomaša Ivankova.

U borbi za medalju s istim rezultatom slavio je domaći borac Andrej Kemez. “Nisam razočaran Grdovićevim nastupom. I ovakva borba sigurno mu pomaže u procesu sazrijevanja. Kako on ulazi u 19 godinu, borba sa suparnicima od 22 godina, pokazala mi je da će se on sa svima moći, uskoro, ravnopravno boriti. ” Rekao je nakon povratka iz Slovačke trener Dragan BK Zadra Dragan Vidajić. Nikoleto Grdović koji po riječima trenera Vidajića mora raditi na konstrukciji tijela i snazi udarca uskoro očekuje i prvenstvo Hrvatske za boksače do 22 godine kao i turnir u Sloveniji. Iz slovačkog grada Mitre zadarski boksač vratio se i s peharom koji se uručuje najboljem tehničaru.