Mlađi seniori za Svjetsko prvenstvo u Rusiji

trenerska-postavaNakon 6. kontrolnih sparinga i mečeva u Koprivnici, izbornik mlađih seniora Dalibor Čibarić donio je odluku koji će reprezentativci put St. Petersburga, gdje će na Svjetskom prvenstvu braniti Hrvatske boje. Njegovo povjerenje pridobili su slijedeći mlađi seniori:

– 56 kg 1. Marko Križanović ( BK Gladijator )
– 60 kg 2. Martin Gulan ( BK Zlatna rukavica )
– 64 kg 3. Petar Cetinić ( BK Lokomotiva )
– 69 kg 4. Ivan Šegrt ( BK Gladijator )
– 75 kg 5. Matej Uremović ( BK Rijeka )
– 81 kg 6. Leo Cvetković ( BK Predator )
– 91 kg 7. Marjan Brnić ( BK Grom )
91+ kg 8. Lucijano Čosić ( BK Pitbull )

Reprezentativce će voditi treneri Edi Milošević i Zoran Kralj mlađi.

– Zahvaljujem se HBS-u, kolegama trenerima i svim boksačima na angažmanu, trudu i razumijevanju prilikom selektiranja boksača za Svjetsko prvenstvo. Vaš odaziv i povjerenje koje ste mi iskazali kao izborniku pokazatelj je progresije, zrelosti kao i želje za uspjehom.Stoga će svaka pobjeda, kojoj se s pravom nadam, biti ostvarena zahvaljujući svima nama i našem zajedničkom trudu. U budućnosti se također nadam jednako dobroj komunikaciji i suradnji. – rekao je Izbornik mlađih seniora Dalibor Čibarić.