MLADA HRVATSKA SELEKCIJA NA TRADICIONALNOJ ‘ZLATNOJ RUKAVICI’ ZA MLADEŽ (9.-11. 02. 2024.) Četvorica mlađih seniora pod vodstvom izbornika predstavljaju Hrvatsku u Kraljevu (Srbija)

Na tradicionalnom međunarodnom turniru za mlađe seniore i juniore ‘Omladinskoj zlatnoj rukavici’ u Kraljevu (Srbija) od 9. do 11. veljače 2024. godine nastupit će četvorica hrvatskih mlađih seniora:

1. Bartul Jelaska (Nokaut Zagreb) 63,5 kg

2. Danijel Đukić  (Brod SB) 75 kg

3. Ivan Jukičić  (Brod SB) 80 kg

4. Emanuel Duspara (Nokaut Zagreb) 86kg

Našu mladu selekciju na ‘Zlatnoj rukavici’ za mladež u Kraljevu vodit će izbornik seniora Pero Veočić i izbornik mlađih seniora Yousef Hasan.