KORISNA EDUKACIJA NA SVJETSKOM PRVENSTVU MLAĐIH SENIORA U LA NUCIJI Proslavljena skijašica Ana Jelušić, bivša olimpijka i ambasadorica ITA-e, boksačima i trenerima održala edukaciju o borbi protiv dopinga u sportu

Hrvatski reprezentativci na Svjetskom prvenstvu mlađih seniora u La Nuciji prisustvovali su edukaciji o opasnostima i borbi protiv korištenja nedopuštenih stimulansa u sportu.

Predavavanje o dopingu održala je naša proslavljena sportašica, trostruka skijaška olimpijka Ana Jelušić, ambasadorica ITA-e (International Testing Agency), međunarodne antidopinške agencije sa sjedištem u Lausanni u Švicarskoj koja se bavi antidopinškim programima za sportske saveze i organizatore velikih sportskih događaja.

ITA je ovlašteni partner mnogobrojnih međunarodnih sportskih saveza, pa tako i Svjetske boksačke federacije IBA-e.

Ana Jelušić po održanoj vrlo korisnoj edukaciji za sudionike Svjetskog prvenstva sa zadovoljstvom je napravila i zajedničku fotografiju s našim boksačima i članovima hrvatske reprezentacije na SP-u u La Nuciji!