KONAČNI PAROVI 6. KOLA PRVE HRVATSKE BOKSAČKE LIGE I HBL/MLADI U dvorani Srednje škole Jelkovec u nedjelju, 11. 02. 2024. od 11.00 sati na dva ringa ukupno 75 mečeva u svim dobnim skupinama

KONAČNI PAROVI 6. KOLA PRVE HRVATSKE BOKSAČKE LIGE I HBL/MLADI U dvorani Srednje škole Jelkovec u nedjelju, 11. 02. 2024. od 11.00 sati na dva ringa ukupno 75 mečeva u svim dobnim skupinama

Konačni popis parova 6. kola Prve Hrvatske boksačke lige i HBL/mladi u nedjelju, 11. veljače 2024. godine u Sportskoj dvorani Srednje škole Jelkovec  (Ul. Vladimira Stahuljaka 1, 10360, Sesvete).  Izvršni organizator je Boksački klub Sesvete.

Prema za ovu sezonu rekordnom broju prijava na preliminarnom popisu bila su 82 para, a nakon otkazivanja pojedinih boksača i nekih klubova na popisu su ukupno 75 mečeva – žene 7 (juniorke 3, ml. seniorke 3, seniorke 1), muški 68: ml. kadeti 1, kadeti 8, juniori 20, ml. seniori 20 i seniori 19  mečeva).

Natjecanje će se odvijati na dva ringa, a mečevi 6. kola 1. HBL i HBL/mladi počinju u nedjelju, 11. 02 2024. u 11.00 sati. (live streaming na youtube kanalu Croatian Boxing Federation).

Lokacija za vagu i natjecanje: dvorana Srednje škole Jelkovec (Ul. Vladimira Stahuljaka 1, 10360, Sesvete 

Prijava, službena vaga i liječnički pregled od 8.00 – 9.00 sati, mečevi od 11.00 sati (nedjelja, 11. 02. 2024.) 

Uplata kotizacija (20,00 eura po natjecatelju/ici) OBAVEZNA je za sve KONAČNE PAROVE prije službenog vaganja.

Uplata kotizacije je na račun IBAN Boksačkog kluba Sesvete:

HR1324840081106514908

Uplata moguća i u gotovini na dan održavanja natjecanja direktno organizatoru prije vaganja i liječničkog.

VAŽNO: Molimo natjecatelje u kategorijama u kojima su obvezne zaštitne kacige (žene i mlađe dobne skupine) ponijeti vlastite kacige iz higijenskih razloga! 

PAROVI (KONAČNI) 6. KOLO PRVE HBL I HBL /MLADI:

ŽENE – JUNIORKE:

57 kg: Leana Zanić (Ares ZD) – Lucija Vidović (Brod)

60 kg: Anđelina Filipović (Kutina) – Barbara Princip (Brod)

70 kg: Agata Štajcer (Kutina) – Lorena Horvat (Thor Bartolovec)

ML.SENIORKE:

54 kg: Nina Laura Kujunđić (Arena) – Gabriela Vencl (David Koprivnica)

63 kg: Lucija Skrovec (Thor Bartolovec) – Lavinia Jaić (Coloseum ZG)

75 kg: Ema Plazina (Sv. Krševan ZD) – Julija Božak (Thor Bartolovec)

SENIORKE:

63 kg: Ana Ljulj (Sesvete) – Dolores Mirković (Dubrovnik)

MUŠKI – MLAĐI KADETI:

37-40kg Noa Ivezić (Radnički) vs Jerko Mladen Bogeljić (Osijek)

KADETI

  1. 42kg Teo Gelić (Knin) vs Mihovil Čulina (Ares)
  2. 52kg Stipe Brekalo (Sesvete) vs Fabijan Stipčić (Leonid)
  3. 52kg Karlo Krunić (Radnički SB) vs Leon Pejić (Mladost Osijek)
  4. 57kg Lovro Batinić (Gladijator) vs Krešimir Prkić (Grom)
  5. 60kg Matej Muhar (Titan Gym) vs Viltautas Gudaitits ( Arena)
  6. 63kg Adrian Krupić (Record) vs Josip Certa (Leonid)
  7. 70kg Kan Armin Fejzić (Metalac) vs Nikola Matić (Ares)
  8. 75kg Toni Listović (Leonid) vs Marko Mandić (Coloseum)

JUNIORI

  1. 48kg Stipe Babić (David) vs Aleks Vodušek (Sveti Krševan)
  2. 48kg Mihael Bulatović (Brod) vs Karlo Knežević (Sveti Krševan)
  3. 50kg Adem Gaši (Leonardo) vs Mario Nakić (Knin)
  4. 52kg Gašper Pehant (Čakovec) vs Dominik Raguž (Radnički)
  5. 52kg Jakov Renić (Record Gym) vs Marko Vidić (Grom)
  6. 57kg Niko Miletić (Marjan) vs Mateo Duspara (Ronin)
  7. 57kg Filip Klarić (Leonardo) vs Antonio Pavić (Brod)
  8. 60kg Leopold Mihaljević (Leonardo) vs Anđelko Luka Crnogorac (Zadar)
  9. 60kg Adrian Abrić (Radnički) vs Luka Tomas (Marjan)
  10. 60kg Leon Begović (David) vs Tin Blažević (Brod)
  11. 63kg Niko Vuković (Osijek) vs Asllan Krasniqi (Rekord)
  12. 63kg Ivan Bukovac (Gladijator) vs Petar Pavlonić (Ares)
  13. 63kg Petar Grahovac (Gladijator) vs Vito Sumina (Arena)
  14. 66kg Jan Mikulić (Brod) vs Ivan Bašić (Torcida)
  15. 70kg Luka Glučina (Torcida) vs David Mirković (Brod)
  16. 70kg Jakov Polundak (Gladijator) vs Josip Koljđeraj (Sveti Krševan)
  17. 70kg Ding Wen (Sesvete) vs Josip Amižić (Marjan)
  18. 80kg Niko Goreta (Grom) vs Juraj Tutundžić (Brod)
  19. 80+ kg Dominik Lazar (David) vs Duje Argentin (Grom)
  20. 80+ kg Dominik Sokač (Leona) vs Borna Bilek (Sveti Krševan)

MLAĐI SENIORI

  1. 60kg Karlo Kuhar (David) vs Matej Marton (Leona)
  2. 63.5 kg Mate Jukić (Osijek) vs Nikola Vučković (Leonardo)
  3. 63.5 kg Ivano Grubić (David) vs Mark Kutleša (Arena)
  4. 63.5 Gabrijel Mišić (Graciano) vs Gabrijel Milanović (Leonid)
  5. 63,5 Luka Kovačević (David) vs Petar Pudić (Brod)
  6. 67kg Nikola Mamić (Kralj Tomislav) vs Pino Domitran (Leona)
  7. 67kg Amar Šuke (Punc it) vs David Đurđević (Katran)
  8. 67kg Marino Veg (Katran) vs Luka Čosić (Ares)
  9. 71kg Matija Berend (Ronin) vs Ivano Skoblar (Zadar)
  10. 71kg Ivo Vito Milaković (Torcida) vs Luka Pavlić (Arena)
  11. 75kg Pavle Bolić (Sveti Krševan) vs Lovro Bartolović (David)
  12. 75kg Luka Raguž (Brod) vs David Topić (Pit Bull)
  13. 80kg Karlo Tokalić (Ronin) vs Frane Petričević (Agram)
  14. 80kg Matija Šojat (Senj) vs Dominik Milas (Torcida)
  15. 80kg Damjan Čusek (Ronin) vs Martin Tušek (Titan Gym)
  16. 80kg Ivan Čubić (Pit Bull) vs Vinko Koljđeraj (Sveti Krševan)
  17. 80kg Martin Prpić (Mladost Osijek) vs Luka Štefoić (Ronin)
  18. 86kg Luka Gabrijel Ninčević (Ares) vs Josip Tokić (Torcida)
  19. 92kg Mirko Brstilo (Torcida) vs Zvonimir Zirdum (Kralj Tomislav)
  20. 92+ kg Viktor Sejdić (Kralj Tomislav) vs Leon Dunatov (Ares)

SENIORI

57 kg Vide Prkačin (Torcida) Matko Stojanović (Gladijator)
63,5 kg Nino Marić (Rovinj) Tomislav Šiprak (Coloseum)
67 kg Goran Miočić (Rebel ZD) Leonardo Sabolec (David Kopr.)
67 kg Ante Ledić (Torcida) Karlo Curić (Optimist ZG)
67 kg Jan Letić (Graciano PŽ) Karlo Radoš (Stršljen Samobor)
71 kg Lovre Ćoza (Bandog ZD) Bruno Cikatić (Leonardo) __
71 kg Karlo Ivanković (Torcida) Jan Klabot (Arena ZG)
71 kg Gašpar Kern (Leonardo) Mario Pavlic (Torcida)
71 kg Salahudin Šuke (Punch it Pula) Filip Sokač (Leona ZG)
75 kg Luka Bukvić (Ares ZD) Ivan Vukasović (Torcida)
75 kg Bruno Filipčić (Omega ZG) Josip Lovrić (Torcida)
75 kg Mateo Prelesnik (Punch it Pula) Luka Vuknić (Torcida)
80 kg Marin Ivušić (Dubrovnik) Ivan Burić (Torcida)
80 kg Joud Aboud (Omega ZG) Gašper Munda (Torcida)
80 kg Patrik Plantić (Katran ZG) Leon Frankić (Osijek)
80 kg Ivan Sambrailo (Dubrovnik) Mario Buha (Stršljen Samobor)
86 kg Ivan Rajčić (Torcida) Zoran Đođ (David Koprivnica)
86 kg Mate Skelin (Torcida) Leon Domić (Rovinj)
92+ kg Luka Alinjak (Kutina) Mate Stanić  (Torcida)

 

 

Najnovije vijesti

Pretraživanje