JUNIORSKO EP U GRUZIJI Hrvati uz medalje primili i lijepe novčane nagrade, reprezentacija se vraća u ponedjeljak, 12. srpnja u 19.20 sati u Zagreb

Hrvatski brončani juniori Mateo Pejić i Lovro Pavčec i juniorka Nika Lopac primili su na svečanim postoljima svoje zaslužene medalje u spektakularnoj završnici Europskog juniorskog prvenstva u Tbilisiju.

Uz sjajne bronce Nika, Mateo i Lovro dobili su i pehare, te novčane nagrade od po 1000 dolara za osvojena treća mjesta!

Svjetska boksačka federacija AIBA uvela je lijepo stimuliranje najboljih juniora, pa su zlatni na Europskom juniorskom prvenstvu nagrađeni s po 4000 dolara, srebrni sa 2000 dolara, a brončani sa 1000 $!

Hrvatska juniorska reprezentacija iz Tbilisija se vraća večeras, u ponedjeljak 12. srpnja u 19.20 sati u Zračnu luku Franjo Tuđman letom preko Istanbula i na aerodromu će ih dočekati vodstvo Hrvatskog boksačkog saveza!

Sretno i čestitke još izborniku Zoranu Kralju ml., trenerima Yousefu Hasanu i Veselinu Lakičeviću te svim našim juniorima na Europskom prvenstvu u Tbilisiju na sjajnim nastupima i ponosu kako su predstavljali Hrvatsku i ponovo uvrstili u hrvatski boks na pobjedničko postolje!