Juniori otišli na SP u Armeniju

Hrvatska juniorska boksačka reprezentacija otišla je danas put Erevana gdje će od 25. studenog do 8. prosinca nastupiti na Svjetskom prvenstvu. Izbornik Dragan Vidaić i trener Nenad Mitrović odlučili su na prvenstvo odvesti šest boksača i to redom: Mislav Berc (do 56 kg), Luka Mažar (do 60 kg), Franko Antić (do 69 kg), Josip Žižić (do 75 kg), Marin Mindoljević (do 91 kg) i Josip Granić (preko 91 kg).
– Momci su spremni, i dat će sve od sebe. Vjerujemo da će nastup biti dobar, ali ne mogu obećati da ćemo se vretiti s medaljom – bio je oprezan u najavama Izbornik Dragan Vidaić.
Treba napomenuti da na prvenstvo putuju kvalitetni boksači, uz Zagrepčanina velteraša Franka Antića, najboljeg ovogodišnjeg juniora sa pojedinačnog PH, tu su Splićani Marin Mindoljević i Josip Granić prvaci u teškoj, i superteškoj kategoriji, prvak u lakoj Luka Mažar iz Osijeka, te Zagrepčanin Mislav Berc u perolakoj i Sinjanin Josip Žižić u srednjoj.