Juniori i mlađi seniori u Njemačku

Koprivnica 2012Hrvatske muške boksačke reprezentacije juniora i mlađih seniora idućeg će tjedna nastupiti na prestižnom međunarodnom boksačkom turniru Black Forrest u Njemačkoj.

Sukladno odluci izbornika mlađih seniora Dalibora Ćibarića u pokrajni Baden Wuttenberg nastupit će do 56 kg Ivan Prskalo (BK Leonardo), do 60 kg Martin Gulan (BK Zlatna rukavica), 75 kg Leo Cvetković (BK Predator) i do 81 kg Krešimir Šporčić (BK Delnice). Prema odluci izbornika juniora Dragana Vidaića u Njemačku će do 66 kg Ivan Šegrt (BK Sesvete), do 70 kg Mladen Sobjeslavski (BK Leonardo), do 80 kg Ivan Šteko (BK Pula) i +80 Josip Biletić (BK Zadar).
Naši reprezentativci na put kreću 16. travnja, a prvi dan turnira sutradan. Ovo je za juniore prvo natjecanje u sklopu priprema za Europsko prvenstvo u Ukraini (polovicom svibnja) i Svjetsko prvenstvo u Rusiji (početkom rujna).
Mlađi seniori svoje Europsko prvenstvo imat će u studenom u Rusiji.