IO usvojio izmjenjeni kalendar natjecanja

Izvršni odbor Hrvatskog boksačkog saveza usvojio je izmjenjeni kalendar HBS-a, te usvojio odluku da se sezona 1. Hrvatske boksačke lige nastavlja do lipnja 2017. godine, te da iduća sezona 2017/2018 započne u rujnu 2017. godine. Odluka je donesena na inicijativu natjecateljske komisije, a obzirom da sa krajem u siječnju 2017., klubovi nebi mogli svoj plasman i nastupe u ligi iskoristiti u evidenciji rezultata u lokalnim samoupravama.

Također, Državno prvenstvo mlađih dobnih skupina pomaknuto je na kraj ožujka (30.3.-2.4.), te je zaprimljena ponuda za organizaciju iz Zadra, u kojoj  se navodi da organizator nudi gratis spavanje i prehranu za sve natjecatelje i trenere registrirane za taj PH, što je po prvi puta u povijesti.