HRVATSKI JUNIORSKI REPREZENTATIVCI IMAT ĆE DVA MEČA PROTIV JUNIORSKE SELEKCIJE ITALIJE Naši najbolji juniori borit će se s Talijanima u gradu Latini pokraj Rima 24. i 26. veljače 2023. godine

Hrvatska juniorska reprezentacija gostovat će sljedećeg tjedna u Italiji gdje će u gradu Latini u blizini Rima (u središnjoj regiji Lazio) imati testove protiv domaćih juniorskih reprezentativaca.

Hrvatski boksački savez kao nastavak sjajne dugogodišnje suradnje s Talijanskim boksačkim savezom, čestih zajedničkih priprema i oglednih susreta, dogovorili su dva reprezentativna meča najboljih juniora koji će im i te kako koristiti u pripremama za velika juniorska natjecanja ove godine – prvi prijateljski meč u Latini u petak, 24. veljače 2023. godine i drugi meč u nedjelju, 26. veljače 2023. godine.

Izbornik juniorske reprezentacije Hrvoje Pečarić za dva meča s Talijanima odredio je sljedeći sastav:

44-46 kg: TRISTAN TALAN (Fight Club Kovačić Varaždin)

48 kg: MARIO NAKIĆ (BK Knin)

54 kg: MARKO PRALAS (BK Titan Gym Zagreb)

57 kg: MATE ŠARIĆ (BK Kralj Tomislav Zagreb)

60 kg: ASLAN KRASNIQI (BK Rekord Zagreb)

63 kg: MATIJA BEREND (BK Ronin Križevci)

66 kg: LUCAS MIRKOVIĆ (BK Arena Pula)

70 kg: DOMINIK PALIĆ (BK Kralj Tomislav Zagreb)

75 kg: NIKO GORETA (BK Grom Split)

80 kg: IVAN JUKIČIĆ (BK Brod Slavonski Brod)

+80 kg: ŠIME ČERINA (BK Torcida Split)

Uz izbornik Hrvoja Pečarića naše juniorske reprezentativce na dva ogledna meča s Talijanima vodit će trener Marin Morić (BK Kralj Tomislav), a s reprezentacijom u Italiju putuje i sudac Petar Grubišić.

Hrvatski reprezentativci za mečeve u Latini u Italiji putuju iz Zagreba u četvrtak, 23. veljače 2023. godine.