Hrvatska boksačka reprezentacija otišla u Francusku

Hrvatska juniorska boksačka reprezentacija otišla je u Francusku, gdje će u Romortainu imati prijateljski susret domaćom nacionalnom vrstom.

Predvođeni trenerima juniorske reprezentacije Draganom Vidajićem i Nenadom Mitrovićem, juniori će protiv Galskih pijetlova nastupiti u sastavu Luka Klarić (-56 kg), Marko Zeljko (-64 kg), Filip Tkalčić (-69 kg), Anđelo Radoš (-69 kg) Kristijan Gogić (- 75 kg), Vito Jelčić (-75 kg) i Marin Mindoljević (- 91 kg), dok Bruno Knježević (do 81kg) nije došao na okupljanje iako je bio potvrđen za nastup.

Uz izbornu vrstu na ovaj međunarodni prijateljski susret, koji je već tri puta bio otkazivan, otišao je i Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Ante Vičević te dr. Zdenko Mitar, licencirani EUBC liječnik, koje će u Francuskoj ugostiti predsjednik Europske boksačke federacije Humberto Furgoni.

On je ujedno danas i službeno poslao čestitku Vičeviću na novoj funkciji zaželjevši mu dobrodošlicu u klub predsjednika nacionalnih boksačkih federacija.