HRVATICE ZLATNE U RUMUNJSKOJ! Kadetkinje Lana Skupnjak i Lorena Horvat iz Thor Bartolovca osvojile su zlatne medalje na Gheorgheni Openu!

Dvije hrvatske kadetske prvakinje Lana Skupnjak i Lorena Horvat, obje članice BK Thor Bartolovca, osvojile su zlatne medalje na velikom međunarodnom kadetskom i juniorskom turniru Gheorgheni Openu u Rumunjskoj (20. do 27. lipnja 2022.) na kojemu sudjeluju mladi boksačice i boksači iz 26 zemalja!

Lana Skupnjak u kategoriji do 63 kg u borbi za zlato pobijedila je prekidom Ukrajinku Viktoriju Kuchek!

Lorena Horvat u kategoriji do 70 kg pobijedila je također prekidom Rumunjku Renatu Georgianu Moisu!

Čestitamo Lani i Lorenu na dosad najvećim međunarodnim uspjesima u karijeri!

Sve čestitke njihovom treneru Robertu Heriću iz Thor Bartolovca kao i trenerima koji vode naše kadete i juniore na Gheorgheni Openu: Danijelu Brkiću, Stanku Ninčeviću i Pavlu Dekarisu Galjaniću!

Na velikom kadetskom i juniorskom Gheorgheni Openu koji završava u nedjelju 26. lipnja Hrvatska je nastupila sa 23 mladih boksačica i boksača u obje konkurencije i uz zlata Lane Skupnjak i Lorene Horvat zasad ima osiguranih šest brončanih medalja u konkurenciji kadeta i juniora.