HBS podijelio opremu klubovima iz Zagreba i okolice

Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak i dopredsjednik Mladen Mikolčević danas su u Zagrebačkom boksačkom centru na Velesajmu podijelili sportsku opremu klubovima iz Zagreba i okolice. Predstavnici 17 od 21 kluba dobili su svoj dio od 200.000,00 kuna opreme koju je HBS osigurao za svoje članice u ovoj pandemijskoj, kriznoj godini.

– Ponosni smo na svoje prijatelje i partnere koji su nam sponzorstvima pomogli da imamo dovoljno sredstava za ovakvu pomoć klubovima. Hrvatski boksački savez je jedini savez koji je proveo gorovo 95 posto zadanih natjecanja. Za to su najviše zaslužni sportaši treneri i klubovi koji su nositelji naše kvalitete, koja se iznova svake godine dokazuje osvojenim europskim i svjetskim  medaljama. – zaključio je Bošnjak, dok je Mikolčević u svoje i u ime saveza svima zaželio čestit božić i sretnu novu godinu.

Klubovi:

BK Arena Zagreb