HBS podijelio opremu klubovima iz Varaždina i okolice

Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza u varaždinskoj sportskoj dvorani Graberje darivao je klubove HBS-a iz sjeverne Hrvatske. Na okupljanje su stigli predstavnici 5 od 6 klubova koji su svi imali prigodu za obratiti se okupljenima.

– Izuzetno nam je drago da se Savez sjetio nas klubova u ovo krizno doba. Zahvlio bih se predsjedniku Bošnjaku na požrtvovnom radu i riječima podrške. Varaždin je oduvijek bio borilački grad i boks kao najjači sport uvijek je tu bio prisutan. ova oprema pomoći će nam da stvorimo nove šampione te se kroz uspješne rezultate malo revanširamo savezu – rekao je Miljenko Rožmarić, predsjednik kluba Omega boks iz Varaždina.

– Hvala vam na vašim sportašima, rezultatima jer bez vas klubova Savez ne bi bio toliko jak. Nadam se da ćemo slijedeći puta kad dođemo ovdje imati još i više klubova -rekao je Bono Bošnjak.

U Graberju stigli su predstavnici 5 od 6 klubova:

BK Omega boks, Varaždin

BK Čakovec