EUBC: Bono Bošnjak izabran za tajnika trenerske komisije

bono_bosnjak-420x223Sjajne vijesti stigle su iz Talijanskog Assisija, gdje je ovih dana Predsjednik EUBC-a odlučivao o članovima komisija Europske boksačke konfederacije. Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak izabran je za tajnika trenerske komisije EUBC-a od 2015-2018. Uz obavezu pripremanja tema sastanaka, izvještaja i koordinacije, Bošnjak će aktivno sudjelovati u radu komisije te sukreirati politiku oko trenera na Starom kontinentu. Istog dana Hrvatski boksački savez obaviješten je kako je i Glavni tajnik HBS-a Marko Marović ušao u EUBC komisiju za natjecanje, također kao tajnik komisije. Ovo je ujedno i veliki uspjeh te priznanje za Hrvatsku i Hrvatski boks te dokaz odličnog statusa kojeg naš Savez ima.