EP kadeti: Izbornik Hasan Yousef izabrao putnike

Izbornik Hrvatske kadetske reprezentacije Hasan Yousef odabrao je reprezentativce, koji bi trebali nastupiti na Europskom prvenstvu u Rumunjskoj. Prema odluci reprezentacija broji rekordnih 17 boksača iz cijele Hrvatske, a pratit će ih 6 trenera.

Reprezentcija:

4.Moris Tanković
5.Dražen Kuhar
6.Edi Milošević

Obzirom da se radi o kadetima, koji nisu u programu financiranja Hrvatskog olimpijskog odbora, Hrvatski boksački savez financirat će odlazak i smještaj Izbornika ili trenera reprezentacije te troškove za suca i boksača Bornu Lončarića (medaljaša sa lanjskog EP). Smmještaj u Rumunjskoj je u dvokrevetnoj sobi 50 eura po danu te u jednokrevetnoj 60 eura po danu. Ukupno je za period Europskog prvenstva iznos 450 Eura po osobi za smještaj za 9 dana u dvokrevetnoj sobi te 540 Eura u jednokrevetnoj sobi. Hrvatski boksački savez financirat će u cijelosti i jedno kombi vozilo 8+1 za put na EP, u kojem neće biti niti sudac niti boksač koje u potpunosti financira savez, već samo Izbornik.