EP Juniori: Reprezentacija krenula u Ukrainu

20150514_212144Hrvatska juniorska boksačka reprezentacija krenula je danas put Ukraine, gdje će u idućih 10 dana sudjelovati na Europskom prvenstvu.

Predvođeni Izbornikom Draganom Vidaićem i trenerom Daliborom Ćibarićem, u L’vyv je otišlo osam reprezentativaca. Skoro svi prvaci Hrvatske u 46 kg Bruno Gajić (BK Osijek), u 60 kg Filip Tkalčević (BK David), 63 kg Josip Gečević (BK Leonardo), 66 kg Ivan Šegrt (BK Sesvete), 70 kg Mladen Sobjeslavski (BK Leonardo), 75 kg Mihael Domenkuš (BK Sesvete), 80 kg Matej Uremović (BK Rijeka, umjesto ozlijeđenog Ivana Šteke), +80 kg Josip Biletić (BK Zadar).
– Odlaazimo u jakom sastavu. U reprezentaciji su i lanjski četvrtfinalisti europskog prvenstva Mladen Sobjeslavski i Matej Uremović. Vjerujem da ćemo na ovom natjecanju ostvariti solidan uspjeh – izjavio je Izbornik Vidaić koji je zajedno sa reprezentativcima krenuo put Ukraine.