EP Juniori: Predsjednik posjetio reprezentaciju u Kapošvaru

20160620_141751Predsjednik Hrvatskog bokačkog saveza Bono Bošnjak u pratnji Glavnog tajnika HBS-a Marka Marovića posjetio je Hrvatsku juniorsku boksačku reprezentaciju, koja niže uspjehe na Europskom prvenstvu u Mađarskoj. U dobrom raspoloženju, predsjednik je čestitao na nizu pobjeda našim boksačima te pohvalio stručni tim koji je jučer brojio u Kapošvaru petero ljudi.

– Drago mi je da se odlično slažete i čestitam Vam na za sada odličnim mečevima. Vjerujem da možete i dalje te se veselim vašim budućim uspjesima – kazao je Bošnjak. Uz posjet reprezentaciji koja u Kapošvaru broji sedam boksača, petero trenera te suca, Bošnjak je održao i kratki sastanak sa Predsjednikom Mađarskog boksačkog saveza Sandora Chotonyja inače velikog prijatelja hrvatskog boksa. Zadržali su se u ugodnom razgovoru, dogovarajući buduće zajedničke projekte, a mađarski Predsjednik posebno je pohvalio Hrvatsku inicijativu oko edukacije boksačkih radnika i sportaša sa Sveučilištem u Splitu, što će Bošnjak prezentirati na skorom sastanku Izvršnog odbora Europske boksačke konfederacije.

Ujedno, Predsjednik i Glavni tajnik pratili su mečeve drugog dana natjecanja te čestitali na plasmanu u četvrtfinale Veočiću i Gajiću.

– Vjerujem da će i ostatak momčadi, koji nastupa u utorak izboriti mečeve za medalju – zaključio je Bošnjak. Podsjetimo, u Mađarsku je stigla reprezentacija u sastavu Bruno Gajić, Marko Kolanović, Gabrijel Veočić, Noa Ježek, Dario Petrić, Marko Pejić i Josip Biletić, te Izbornik Pero Veočić sa trenerima Draganom Vidaićem i Nikolom Švaljom, kojima su se pridružili Ante Čepo i Matej Matković. Ne treba zaboraviti niti suca Naima Ramaja, kojem je ovo prvo Europsko prvenstvo.

20160620_155426