DVA NOVA IMENOVANJA NAŠIH SPORTSKIH DUŽNOSNIKA U EUROPSKOJ BOKSAČKOJ FEDERACIJI Jurica Runtić član EUBC-ove Komisije za marketing i promociju, a dr. sci. Saša Krstulović član Trenerske komisije EUBC-a

Hrvatski boks i Hrvatski boksački savez dobili su novo veliko priznanje Europske boksačke federacije EUBC-a!

U važne komisije EUBC-a imenovana su još dvojica naših istaknutih sportskih dužnosnika – Jurica Runtić (predsjednik Nadzornog odbora HBS-a) i dr.sci. Saša Krstulović, član Izvršnog odbora HBS-a!

Odlukom Izvršnog odbora EUBC-a (Board of Directors) Jurica Runtić imenovan je u EUBC-ovu komisiju za promociju i marketing (EUBC Communication & Marketing Committee), a dr.sci. Saša Krstulović u trenersku komisiju Europske boksačke federacije (EUBC Coach Committee).

Dr. Krstulović profesor je i na Kineziološkom fakultetu u Splitu na Katedri za borilačke sportove na kojem je ove godine u suradnji s HBS-om pokrenuo i stručnu izobrazbu za sve hrvatske boksačke trenere.

Bono Bošnjak, predsjednik HBS-a, u prijašnjim mandatima član Izvršnog odbora EUBC-a, imenovan je nedavno za dopredsjednika EUBC-ove Natjecateljske komisije, najvažnijeg tijela koje odlučuje o organizaciji i domaćinstvu svih velikih europskih prvenstava i turnira!

Hrvatski boksački savez prošle je godine od EUBC-a i primio nagradu za nacionalni savez s najboljim projektima za razvoj i promociju boksa!

Čestitamo na novim i važnim imenovanjima na prestižne i odgovorne funkcije u Europskoj boksačkoj federaciji – to je još jedan veliki uspjeh za HBS i cjelokupni hrvatski boks izvan ringa!