DANIJEL VEKIĆ U UŽEM KRUGU ZA POZIVNICU ZA OLIMPIJSKE IGRE!

Hrvatski boksački reprezentativac Danijel Vekić ušao je u uži krug potencijalnih dobitnika Poizivnice za Olimpijske igre u Londonu.

Kako je danas obavijestila AIBA (Svjetska amaterska boksačka organizacija) za kategoriju do 64 kilograma u kojoj se dijeli “wild card” Vekić je ušao sa još jednim boksačem čime ima 50 postotne šanse da nastupi na Olimpijadi u Londonu. Tripartitna komisija koja odlučuje o pozivnici zasjeda 11. lipnja 2012. kada će i donijeti konačnu odluku. Ovo pismo od strane Ho Kima Direktora AIBA-e Predsjedniku Hrvatskog boksačkog saveza Anti Vičeviću, još je jedan dokaz dobrog rada na međunarodnim odnosima, kao i dobre odluke Izbornika Marija Šivolije Jelice koji je Vekića uvrstio u reprezentaciju i vodio na kvalifikacijski turnir u Tursku.
Croatia Letter for Tripartite, 23.05.2012