Čestitka Predsjednika EUBC-a i AIBA-e Boni Bošnjaku

Predsjednik Europske boksačke konfederacije i v.d. Predsjednika AIBA-e Franco Falcinelli uputio je čestitku na reizboru Predsjedniku Hrvatskog boksačkog saveza Boni Bošnjaku. Istu možete naći i na stranicama EUBC-a www.eubcboxing.org ili pročitati prijevod u nastavku:

Dragi predsjedniče Bono Bošnjak,

Stvarno sam bio sretan,kada sam saznao za Vaš briljantni uspjeh, kojim Vas se potvrđuje na čelu prestižne federacije Hrvatskog boksačkog saveza.

Uvjeren sam da će hrvatski boksa, pod vašim vodstvom, nastaviti rasti i ostvariti sjajne rezultate na međunarodnoj i olimpijskoj razini.

U ime EUBC-a i AIBA-e šaljem Vam najiskrenije čestitke i u nadi da ću se kao i do sadacmoći osloniti na međusobnu suradnju, šaljem vam srdačne pozdrave.

Vaš u boksu

Franco Falcinelli