Čak 137 prijava iz 37 klubova za 1. HBL i 1. HBL/mladi

Poznati su parovi 4. kola 1. Hrvatske boksačke lige i 1. Hrvatske boksačke lige mladih, koje su u subotu 19. rujna održava u Boksačkom centru na Zagrebačkom velesajmu. Na ovom kolu nastupit će čak 53 para. Natjecanje se održava bez prisustva gledatelja, a provodit će se posebne zdravstvene mjere zbog pandemije koronavirusa.

Prijenos mečeva 4. kola lige moći ćete pratiti putem live streama preko YouTubea te na stranici saveza.  Organizator je BK Kralj Tomislav iz Zagreba, a priredba počinje u 13 sati te će biti na dva odvojena ringa sa dva različita ulaska u centar.

Vaga i liječnički odvijat će se od 10 sati po posebnom protokolu o kojem će klubovi biti pismeno obaviješteni kao i o rasporedu natjecanja po ringovima

Parovi:
Žene:

s54 Anamarija Čvrk Kut Ana Jantolek Lok
s57 Hrvojka Čudina OMZ Lucija Atlija BAN
K 52 Rina Marko Delnice Gabrijela Vencel DAV
K 52 Agatom Štajcer KUT Ana Ražnjević KNG
jun57 Dora Đurković BRO Nika Špoljarić  OMB
jun66 Ivana Brkljača TPR Lea Paska FKO

 

Mlađi kadeti

MLK 36 Dominik Raguž BRO Tristan Talan FKO
MLK 49 Fabijan Lesjak ČAK Sven Đurković BRO
MLK 68 Maksun Bajrami TPR Petar Bikić BRO

Kadeti

K 43 Lucas Mirković ARP Bruno Bačac TPR
K 46 Ivan Horvat  Lok Mihael Stojanović Leona
k 50 Duje Kutleša Rij Nikola Vučković LEO
K 52 Janko Gross OMZ Leni Stupar ARP
K 59 Lovro Cepanec FKO Dorjan Kojšor ARP
K 65 Roko Jelić SES Marko Karlović BRO
K 68 Patrik Jurčić LEO Ivano Jakšić TPR
K 80+ Martin Lorenc RAD Ivan Daković BRO

Juniori

JUN 50 Lino Dorigati MAR Patrik Kozul RAD
JUN 52 Lino Ružić Rij Tomislav Letinić ARP
JUN 52 Karlo Kuhar DAV Luka Hrustić LEO
JUN 54 Toni Raspor Rij Marko Vučković LEO
JUN 57 Ante Gregurić LEO Luka Jerković COL
JUN 63 Noa Fosić Os Franko Tonsa TPR
JUN 66 Gabriel Debanić Leona Dino Denardis OPT
JUN 75 Luka Tolj Os Antoni Mirković ARP
JUN 75 Ante Lopac TPR Jan Benček OMB
JUN 80+ Benjamin Matošević Kutina Sani Čavalić Pul
JUN 80+ Matej Žutić Petar Zrinski Mateo Pejić KNG
JUN 80+ Roko Jokanović MAR Ante Zore KNIN

Mlađi seniori

MLS 64 Antun Lovaković RAD  Goran Miočić Reb
MLS 64 Ivan Božac Pul Noah Tisaj KNIN
MLS 69 Josip Lovrić MAR Marko Došen Lok
MLS 69 Toni Sibayan Premić Reb Petar Krešimir Knežević SV. Donat
MLS 69 Malašić Rafael ČAK Davor Marenić Kutina
MLS 81 Darian Mišković LOK Valentino Florjanić OMB
MLS 81 Denis Čerepinko THO 0 Dominik Pozder OMB
MLS 91 Emanuel Šprem FKO Petar Kuhar DAV
MLS 91+ Nikola Nemeš Col Josip Čorić BND

Seniori

64 Karlo Herceg REB Patrik Licul Pul
69 Luka Šarlija KT David Kuveždić STR
69 Filip Kolar ČAK Dominik Gubo Os
69 Jakov Žunić Sesvete Toni Kovačev KNG
81 Krešimir Bariša KT Marko Kraljević OPT
75 Marko Maleš KT Karlo Geić MAR
75 Martin Grgec BND Sandro Radulović SPL
75 Pavao Dekaris Galjanić LEO Gabrijel Veočić BRO
75 Jakov Gregorić LOK Ivan Tomljenović Leona
81 Filip Dilber KNIN Matko Ivančić KT
81 Nikoleto Grdović Zadar Luka Dubravac Os
81 Ivan Lovrić MAR
Antonio Ivanković BRO
01+ Filip Jazvić KNIN Marko Petraš LOK
91+ Igor Sladić KT Luka Stupar THO