Ćaćić zlatna u Poljskoj

Hrvatska seniorka Nikolina Ćaćić osvojila je prestižni boksački turnir u Gliwicama. Nikolina je u finalu jednoglasno odlukom sudaca pobijedila Poljakinju Rogalińska Wiktoriju u kategoriji do 54 kg.

U Gliwicama se održao 15. Otvoreni boksački turnir u Silesian za žene.  Prioritet organizatora bila je sigurnost svih sudionika, kontinuirani medicinski pregledi, socijalno distanciranje, higijenske pripreme, nošenje maski i sve kontrole  U finalu uz Čačić nasttupila je i Sara Kos sa Poljakinjom Rygielska Anetom u 60 kg. U napetoj borbi domaća natjecateljica je slavila kod svih sudaca.

Pohvale idu cijeloj reprezentaciji, koja se pod paskom Franje Kristića vratila sa 4 medalje. Uz sponenute Nikolinu I Saru, bronce su osvojile Marija Malenica i Hrvojka Čudina. Ujedno, ovo je bio i prvi međunarodni turnir i za suca Bornu Rihtarića, koji je odlično odradio posao.