Ćaćić sjajna sa Svjetskom prvakinjom

cof

Hrvatska juniorska reprezentativka Nikolina Ćaćić u uzbudljivom finalu Kupa nacija, svojevrsnog Svjetskog kupa u žeenskom boksu, odlično je odboksala sa aktualnom svjetskom prvakinjom u 57 kg, Ruskinjom Angelinom Galebovom. Nakon dobivene prve runde, Nikolina je malo smanjila tempo što je u slijedeće dvije runde Galebova iskoristila za pobjedu.

– Sjajno! Prezadovoljni smo. Odboksala je i bolje no što smo očekivali – rekao je trener Franjo Kristić-Grgić, pun hvale bio je i Predsjednik Saveza Bono Bošnjak – Došao sam pogledati finale naše najbolje juniorke koja je u polufinalu, kako sam čuo, glatko savladala drugu Ruskinju. Nikolina je pokazala da i u ženskom dijelu imamo sjajnih natjecateljica i vjerujem da će u budućnosti biti siguran kandidat za europske medalje. – zaključio je Bono, koji je kao čln Izvršnog odbora EUBC-a došao i u provjeru ovog “A” turnira.

Turnir u Srbiji uz odličnu organizaciju može se pohvaliti u veliku brojnost od 144 natjecateljice iz 20 zemalja. A uz našu reprezentaciju bilo je i sudac Naim Ramaj, a ispred EUBC-a i AIBA-e Supervizor Marko Marović.

cof