Čačić osvojila Bornemissza Memorijal

Hrvatska mlađe seniorska boksačica Nikolina Čačić (57 kg) osvojila je zlatnu medalju na jakom međunarodnom turniru u mađarskom Egeru. Ona je u finalu slavila na bodove podijeljenom odlukom sudaca 3:2 u susretu sa Mađaricom Viktoriom Metesz.

U juniorskom finalu kategorije do 75 kg Antonio Grabić da je sve od sebe i stigao do srebra. Nakon odlične prve runde u kojoj je vodio, u drugoj je Prvak Kazakhstana Yevgeniy Prikhodko odradio lavovski posao i počeo preokretati rezultat. Azijac je u trećoj bio također superioran te je slavio jednoglasnom odlukom sudaca 5:0.

Na turniru u Egeru skupilo se gotovo 300 boksača iz 19 zemalja, a na kraju dana finale u superteškoj kategoriji mlađih seniora ima Josip Biletić sa Kazakhstancem Damirom Tolbajem,