BoxingOne: Sesvete domaćin velikog finala

Boxing1_ligaSjajna vijest stigla je iz mađarskog sjedišta BoxingOne centralno-europske boksačke lige. Veliko finale između BK Sesveta i slovačkog BC Komarno Sharksa odigrat će se 16 svibnja u Sesvetama. Dobijanje organizacije ovog prestižnog finala još je jedan izvrstan uspjeh hrvatskog boksa i hrvatskog sporta uopće.

– Kvalitetnom organizacijom polufinala, koje je bilo u Sesvetama, pokazali smo visok nivo i podigli standarde u ovoj ligi. U jakom nadmetanju sa Slovacima, lanjskim domaćinima i osvajačima lige, uspjeli smo odnijeti prvu pobjedu. Vjerujem da ćemo u takvom pobjedničkom tonu i nastaviti da ostvarimo uspjeh koji nije pošao za rukom do sada niti jednom hrvatskom boksačkom klubu. Osvojiti prvo mjesto u jednoj međunarodnoj boksačkoj ligi – rekao je Bono Bošnjak mecena BK Sesveta, Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza i član Upravnog odbora EUBC-a. Priopreme za veliki spektakl, koji će se u svibnju odvijati u Sesvetama u jeku su. Zbog iznimno velikog interesa publike dvoboj će se održati u velikoj sportskoj dvorani sesvetske gimnazije. Uz odlične boks mečeve, ljubitelje našeg plemenite vještine očekuju brojna iznenađenja i zasigurno će se tražiti karta više za ovaj boks događaj godine.