Bošnjak se susreo sa pulskim gradskim ocima

20160423_113346Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza odradio je sastanak sa vodećim ljudima grada Pule,  koji se već i ranije pokazao kao kvalitetan partner našem Savezu.

Uz zamjenika gradonačelnika Pule Fabrizija Radina bio je i pročelnik  Upravnog odjela za prostorno uređenje Giordano Škuflić. Gradski dužnosniciobećali su pojačanu suradnju sa HBS-om, kako u Premier ligi, tako i kroz Arena cup. Pula gaji dogogodišnju boksačku tradiciju, a i poznati su kao odlični domaćini, kako međunarodnih turnira, tako i Europskog prvenstva. Kao grad Mate Parlova, Hrvatski boksački savez višestruko je produbio suradnju sa ovim istarskim središtem. A riječi podrške gradskih otaca Pule samo su dodatni podstrek da se učvrsti i poveća suradnja te ovaj hrvatski biser bude na hrvatskom i međunarodnom planu prepoznat kao domaćin sjajnih boksačkih priredbi. U tome se slažu i Goran Husić predstavnik tvrtke OMS, promotora premier lige, kao i kipar Anto Jurkić autor spomenika Mati Parlovu, koji će biti postavljen u Puli.