Bošnjak na radnom sastanku u Sofiji

Hrvatska-bugarska

Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak odradio je danas iznimno bitan radni sastanak s Predsjednikom Bugarskog boksačkog saveza Krassimirom Ininskim. Uz naglasak na suradnju koju će Savezi ove godine imati obzirom na domaćinstva juniorskih prvenstava, Bugarska Svjetskog i Hrvatska Europskog, sutrašnji susret juniorskih reprezentacija u Plovdivu tek je početak.

– U Bugarskoj smo našli velike sportske prijatelje, s kojima ćemo u narednom periodu ostvariti vrlo intenzivnu suradnju s puno planova. Uz prvenstva imamo mnogo ideja te ćemo na obostranu dobrobit poraditi na popularizaciji boksa u regiji. – zaključio je Bono Bošnjak koji usprkos prijeđenih 2.000 kilometara u dva dana ima puno radnog elana.

Ujedno Predsjednica bugarskog Savjetničkog vijeća Emilia Grueva i Glavni tajnik HBS-a Marko Marović utvrdili su plan i ciljeve kooperacije u predstojećem periodu, koji će biti intenzivan za oba Saveza.