AIBA trenerski seminar za stjecanje jedne i dvije zvjezdice (Vrbas, 19.- 24. studenog 2013.)

Boksački savez Srbije organizira seminar za trenere sa svrhom stjecanja AIBA certifikata za jednu i dvije zvjezdice. Seminar će se održati u gradu Vrbasu u Vojvodini od 19. do 24. studenog 2013. godine

Manifestacija će biti pod nadzorom i standardima AIBA-e, koja će odrediti predavače i ispitivače. Cijene pohađanja su sljedeće:

– 1* – 100 $
– 2* – 150 $

Cijena punog pansiona u hotelima sa 3 i 4 zvjezdice iznosi oko 25 eura po osobi. Sudionici seminara moraju uplatiti kotizaciju za pohađanje seminara koja iznosi 100 eura po osobi. Obrazac za prijavu možete preuzeti ovdje.

Za sve upite obratite se na službenu e-mail adresu hbs@boks-savez.hr ili broj telefona 01/ 3012 331.