PH: TABAK NAJBOLJA SENIORKA

Danas su u Sesvetama održana finala prvenstva Hrvatske za žene u boksu te polufinalne borbe juniorskog PH.  Kod seniorki najboljom boksačicom proglašena je Matea Tabak  (60) iz Pit Bulla koja je u finalu pobijedila Mateu Jukić (Titan Gym) na bodove 3:0. Ovdje treba spomenuti kvalitetne Dariju Popović (54) iz Titan Gyma koja je i svoju drugu pobjedu u prvenstvu ostvarila prekidom.

Kod juniorki najboljom je proglašena Viktorija Kramarić iz Leonarda koja se finalnom pobjedom nad Magdalenom Vuković  iz Pit Bulla, kvalificirala za odlazak kroz olimpijsku kategoriju na Svjetsko juniorsko prvenstvo u Bugarskoj. Kod kadetkinja, najboljom od dva finala proglašena je Adriana Vuković iz Slavonije, dok je kod mlađih kadetkinja najbolja Nicole Stelja Kralj iz riječkog Kinga. Na prvenstvu u Sesvetama nastupilo je ukupno 38 boksačica u četiri dobne skupine iz 15 hrvatskih klubova.

Pred oko 250 gledatelja u dvorani OŠ. Novi Jelkovec danas je nastupilo 16 juniorskih parova .

Početak finala je u 11 sati.

REZULTATI:

MLAĐE KADETKINJE

Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 50 Antonela Duvnjak (Leonardo) Nicole Stelja Kralj (King) 1:2

KADETKINJE

Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 52 Anita Kljajić (Sesvete) Matea Bedeković (OmegaZg) 0:2TKO1
2 54 Vanesa Drakšić (David) Adriana Vuković (Slavonija) 0:2TKO2

JUNIORKE

Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 60 Viktorija Kramarić (Leonardo) Magdalena Vuković (Pit bull) 3:0
2 69 Matea Radošević (David) Ana Dujmović (Dijabolik) 0:2TKO2

SENIORKE

Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 51 Jelena Cvijić (Coloseum) Željana Piteša (Pit bull) 0:3
2 54 Dunja Gorup (Metalac) Darija Popović (Titan Gym) 0:2TKO3
3 57 Marina Raspović (Sveti Krševan) Marija Petric (Sesvete) 0:2TKO1
4 60 Matea Tabak (Pit bull) Matea Jukić (Titan Gym) 3:0
5 64 Antonija Pavić (Zadar) Marija Kosi (Omega box) 1:2
6 69 Marija Mitrović (Pit bull) Jovana Vučić (Omega Zagreb) 0:3
7 75 Nives Radić (Pit bull) Lucia Brkljača (Zadar) 2:0TKO1

 

JUNIORI

Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT REZ.
1 56 Dario Pejić (Kralj Tomislav) Filip Poturović (Borovo) 0:3
2 56 Filip Dumić (Titan Gym) Filip Kolak (Danijel Kalanj) 1:2
3 60 Pavao Gečević (Leonardo) Jure Vulić (Dijabolik) 2:0 TKO3
4. 60 Luka Hunić (Sesvete) Muhamet Deskaj (Pit bull) 3:0
5 64 Matej Šimec (Metalac) Gabrel Marvin (Dijabolik) 2:0 TKO1
6 64 David Lincender (Leonardo) Robert Krpan (Graciano) 2:0 TKO3
7 69 Dino Martinović (Borovo) Luka Prtenjača (Sesvete) 0:2 TKO2
8 69 Nikica Radonić (Split) Luka Lozo (Pauk) 1:2
9 75 Luka Plantić (Sesvete) Bruno Ninčević (Pit Bull) 2:0 TKO3
10 75 Leo Tančev Glibota (Pula) Josip Denona (Dijabolik) 3:0
11 81 Vido Lončar (Sesvete) Luka Pratljačić (Slavonija) 2:1
12 81 Karlo Džidič (Borovo) Zvonimir Rebolj (Osijek) 0:3
13 91 Dominik Filetić (Leonardo) Marin Jančić (Senj) 0:3
14 91 Toni Filipi (Zlatna rukavica) Ivan Šesto (Split) 2:0 TKO1
15 +91 Dejan Lalić (Zadar) Miljan Laković (Metalac) 0:3
16 +91 Karlo Polić (King) Ivan Perko (Leonardo) 0:2TKO-I

RASPORED FINALA JUNIORA:

Vaga od 7:30 do 8:00 sati

Početak u 11 sati

Br. KT. CRVENI KUT PLAVI KUT
1 56 Filip Poturović (Borovo) Filip Kolak (Danijel Kalanj)
2 60 Pavao Gečević (Leonardo) Luka Hunić (Sesvete)
3 64 Matej Šimec (Metalac) David Lincender (Leonardo)
4. 69 Luka Prtenjača (Sesvete) Luka Lozo (Pauk)
5 75 Luka Plantić (Sesvete) Leo Tančev Glibota (Pula)
6 81 Vido Lončar (Sesvete) Zvonimir Rebolj (Osijek)
7 91 Marin Jančić (Senj) Toni Filipi (Zlatna rukavica)
8 +91 Miljan Laković (Metalac) Ivan Perko (Leonardo)