March 24th, 2020

PRIOPĆENJE: Savez je u suradnji sa nadležnim službama bio od početka i napravio je sve po uputama!

12:09 - 24.03.2020. in EUBC Tournament Zlatko Hrbić, Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Nakon istupa jednog od 13-tero članova naše ekspedicije na olimpijskim kvalifikacijama u Londonu, želimo poručiti slijedeće:

U trenucima kada Republika Hrvatska i grad Zagreb proživljavaju jedne od najtežih trenutaka zbog velikih kriza izazvanih pandemijom Korona virusom te uzastopnim zemljotresima, koji dodatno stvaraju nelagodu među stanovništvom, pozivamo na zajedništvo, ne stvaranje panike te suzdržavanje od  prozivanja državnih institucija, koje najbolje što znaju rade svoj posao.

Odgoda olimpijskih igara?

11:40 - 24.03.2020. in Vijesti

Sve više se danima spominje kako bi se Olimpijske igre u Tokiju trebale odgoditi, i to bi se zaista moglo dogoditi. Za USA Today tu informaciju potvrdio je Dick Pound, član Međunarodnog olimpijskog odbora.