December 2nd, 2019

1. HBL/mladi: Team Predator odlično startao

17:50 - 02.12.2019. in Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Proteklog vikenda u Matuljima uspješno su odboksani susreti prvog kola 1. HBL/mladi, ekipnog prvenstva Hrvatske za mlađe dobne skupine, juniora, kadeta i mlađih kadeta. Nakon 22 para, odbokano je čak 20 susreta, između 40 boksača iz 19 klubova Lijepe naše.

Posjet Olimpijske pobjednice Mossley Zagrebu

17:49 - 02.12.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Olimpijska pobjednica u boksu iz Rija Francuskinja Estelle Mossely, ovog je vikenda boravila u Zagrebu kao članica delegacije Francuskog saveza školskog sporta, koji je na svjetskom kongresu školskih sportskih federacija imao nominaciju za domaćina predstojećih Svjetskih školskih igara 2022. godine. Tom prigodom, Estelle se susrela sa predstavnicima Hrvatskog boksačkog saveza, viceprvakinjom Svijeta i Europe Nikolinom Ćaćić, trenerom Franjom Grgićem, Željkom Mavrovićem i Glavnim tajnikom HBS-a Markom Marovićem.

1.HBL: Kralj Tomislav poveo u ligi

17:37 - 02.12.2019. in Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Matulji su uz 1.HBL/mladi, ugodtili i 1. Hrvatsku boksačku ligu za mlađe seniore i serniore. Tako je nakon odličnog otvaranja u kojem smo imali 10 muških i jedan ženski susret, na čelo tablice izbio Kralj Tomislav sa tri pobjede.