October 16th, 2019

Održan sastanak sa zadarskim boksačkim klubovima

11:26 - 16.10.2019. in Vijesti

Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak održao je jučer sastanak sa predstavnicima 10 zadarskih klubova, članica HBS-a. Uz lijepe vijesti o novom boksačkom centru koji će uskoro biti otvoren u Zadru, Bošnjak je pozvao klubove da se jave za natječaj o partnerstvu za uređenje i vođenje boksačkog centra u slkopu sportskog centra Višnjik.

Potpisan Ugovor o novom Hrvatskom boksačkom centru

11:12 - 16.10.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Jučer je u Zadru u Dvorani Krešimira Ćosića na Višnjiku održana je konferencija za novinare na kojoj su predstavnici ŠC-a Višnjik i Hrvatskoga boksačkoga saveza govorili o učvršćivanju i proširenju dugoročne suradnje, te otvaranju Hrvatskog boksačkog centra u Zadru.

Krstulović kreator SAVE programa u boksu

10:14 - 16.10.2019. in Uncategorized, Vijesti

Sjajne vijesti stižu iz Europske boksačke konfederacije. Hrvatski predstavnik u komisiji EUBC-a dr. Saša Krstulović, napravio je revolucionaran projekt na području borbe protiv nasilja i društvene isključenosti. Na njegovu inicijativu upravo se uključila i boksačka organizacija Starog kontinenta, a njezin Predsjednik Franco Falcinelli oduševljeno je prihvatio ovaj projekt.