March 18th, 2019

Predavanje Željka Mavrovića na KIF-u Splitu

20:06 - 18.03.2019. in Uncategorized, Vijesti

U sklopu suradnje Kineziološkog fakulteta u Splitu i Hrvatskog boksačkog saveza, naš proslavljeni boksač Željko Mavrović je u ponedjeljak 18.03.2019. u prostorima Kineziološkog fakulteta održao predavanje na temu: “Kako postati šampion u najzahtjevnijem sportu na Svijetu?”.

Kralju Tomislavu 1. kup Svete Nedelje

11:31 - 18.03.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Uncategorized, Vijesti

Boksači kluba Kralj Tomislav iz Zagreba osvajači su prvog Kupa Svete Nedelje, koji se boksao ovog vikenda u dvorani OŠ Vladimira Deščaka u Novakima. Uz pokroviteljstvo gradonačelnika Svete Nedelje Darija Zurovca odboksano je osam susreta u dvoboju Kralja Tomislava i Mađarske reprezentacije.

1 HBL: Održana liga u Svetoj Nedelji

11:10 - 18.03.2019. in Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Ovog vikenda je u Svetoj Nedelji održano peto kolo Prve Hrvatske boksačke lige. U uzbudljivim dvobojima uživala je i publika u dvorani Osnovne Škole Vladimira Deščaka.

EP U22: Brončani Pratljačić dobio medalju

11:01 - 18.03.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Hrvatski superteškaš Luka Pratljačić osvojio je brončanu medalju na Europskom prvenstvu za seniore do 23 godine, koje se do jučer održavalo u ruskom Vladikavkazu. Medalju mu je uručio Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza i član Izvršnog odbora Europske boksačke konfederacije (EUBC) Bono Bošnjak.