February 8th, 2019

Talijani i Hrvati odradili trening u boksačkom centru

20:26 - 08.02.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Kao što smo i najavili reprezentacije Italije i Hrvatske mlađih seniora, koje će sutra nakon borbi 1. Hrvatske boksačke lige imati prijateljski meč, održale su na Velesajmu zajednički trening.

Milun u finalu Debrecena

20:22 - 08.02.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Uncategorized, Vijesti

Hrvatski superteškaš Marko Milun plasirao se u finale jakog međunarodnog boksačkog turnira Istvan Bocskai u Mađarskoj. U polufinalu je Marko tukao prekidom favoriziranog Talijana Mirka Cabottija.

Talijanska delegacija stigla u Hrvatsku

17:49 - 08.02.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Danas su se predstavnici Hrvatskog boksačkog saveza susreli s delegacijom Talijanskog boksačkog saveza, koja je sa mlađe seniorskom reprezentacijom Azzura stigla u Zagreb. Uz potvrdu dugogodišnje sjajne suradnje ova dva jaka saveza Predsjednik HBS-a Bono Bošnjak zaželio im je dobrodošlicu.

U subotu 4. kolo 1. HBL

01:31 - 08.02.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Ove će se subote na zagrebačkom velesajmu održati 4. kolo sezone 2018/2019 Prve Hrvatske boksačke lige. Očekuju se uzbudljivi susreti, a nakon lige u ring će mlađi seniori u prijateljskom susretu reprezentacija Hrvatske i Italije.

Milun nastavlja s pobjedama

00:43 - 08.02.2019. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Hrvatski boksački reprezentativac Marko Milun (+91 kg) plasirao se u polufinale jakog međunarodnog turnira Istvan Bocskai memorijala, koji se ovog vikenda boksa u Mađarskoj. Nakon  pobjede nad Kazakhstancem Nurlanom Separbajem 3:2, Marko je danas u Debrecenu savladao Iranca Ramezana.