October 18th, 2018

Željko Mavrović i mlade snage boksa na radionici u organizaciji HOO-a

14:06 - 18.10.2018. in Uncategorized, Vijesti

U četvrtak 18. listopada Željko Mavrović i pet naših mladih boksača sudjelovali su na edukativnoj radionici u organizaciji HOO-a koja je namijenjena  mladim sportašicama i sportašima na početku karijere, od 16 do 22 godine.

Boksači policajci spojili ljubav, entuzijazam i odricanje

12:17 - 18.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Sport i služba mnogo je primjera, teško mogu zajedno. U ovom našem slučaju to se može iskoristiti u oba smjera. Kako je to moguće objasnit će nam izbornik Zdenko Behin koji je na 7. Europskim policijskim i vatrogasnim sportskim igrama koje su se održale u Španjolskoj Zvonimira Rebolja i Sandra Mrđenovića vodio do zlata a Branimira Lovrena do srebrnu medalje.

Izbornik Cerovec odabrao putnice za SP žena

12:13 - 18.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Izbornik ženske seniorske boksačke reprezentacije Josip Cerovec napravio je listu putnica za Svjetsko prvenstvo, koje će se idućeg mjeseca održati u Indiji.