October 11th, 2018

Sara Beram brončana u Bjelorusiji

19:30 - 11.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Uncategorized, Vijesti

Hrvatska boksačka reprezentativka Sara Beram osvojila je brončanu medalju na jakom međunarodni turniru Memorijalu Lentseeva u Bjelorusiji. Sara nije uspjela proći Engleskinju Altinastall kojoj su suci jednoglasno dodijelili pobjedu.

Željko Mavrović i Martin Sinković na otvorenju nove sportske dvorane u Samoboru

14:12 - 11.10.2018. in Uncategorized, Vijesti

U Samoboru je danas svečano otvorena nova sportska dvorana – Hornet Boxing Gym. Na zadnjem katu bivše robne kuće SAMA, na 650 kvadrata smještena je teretana s kompletnom opremom za funkcionalni trening, više vrsta boksačkih vreća, tatami i natjecateljski ring. Među prvim gostima nove dvorane bili su vrhunski hrvatski sportaši Željko Mavrović i Martin Sinković, kao i gradonačelnik Samobora Krešo Beljak.

Kreće u realizaciju Škola boksa Hrvatskog boksačkog saveza

11:30 - 11.10.2018. in Uncategorized, Vijesti

Nakon idejne, došla je na red i praktična realizacija projekta „Škola boksa“ koji najavljujemo već neko vrijeme.U ponedjeljak, 15. listopada u I. Osnovnoj školi u Varaždinu, učenici će imati priliku sudjelovati u prvoj prezentaciji  „Škole boksa“ Hrvatskog boksačkog saveza, čiji su izvršni voditelji Željko Mavrović i Mario Preskar.

EP juniori Anapa

09:24 - 11.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

U odboksanim mečevima u srijedu ispalo je iz daljnjeg natjecanja nekoliko hrvatskih juniorskih reprezentativca.