October 9th, 2018

EP juniori: Sutra u Anapi četiri Hrvata

20:52 - 09.10.2018. in Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Koliko će nastup Hrvatskog tima biti uspješan na junorskom Ep u Anapi znati ćemo već danas kada će se izbornik Dražen Kuhar u više navrata asistirati kraj ringa.

Sara Beram na Bjeloruskinju

18:14 - 09.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Hrvatska seniorska reprezentativka Sara Beram izvukla je domaću natjecateljicu na jakom međunarodnom memorijalnom turniru Lientseev u Bjelorusiji, koji je ujedno i testni turnir za Europske igre, koje će se održati iduće godine u Minsku.

Mate Parlov posmrtno nagrađen nagradom “Franjo Bučar”

17:55 - 09.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Vijesti

Velika nepravda koja je dugo prašinu skupljala u nekoj ladici napokon je ispravljena.Odlukom Odbora koji odlučuje o dodijeli Državne nagrade za sport Franjo Bučar dobitnik nagrade posmrtno će biti i neponovljivi Mate Parlov. Osvajač svih mogućih amaterskih i profesionalnih titula i prije ove godine debelo je ispuno sve kriterije koje se za nagradu traže.

Rezultati prvog kola 1.HBL u novoj sezoni

15:38 - 09.10.2018. in Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

U subotu, 6.listopada održano je s uspjehom prvo kolo 1.HBL čime je otvorena sezona 2018/2019. Domaćin prvog kola bio je BK Posavina kuna. U nastavku vam donosimo rezultate.

Alpe Adria Regional cup

14:51 - 09.10.2018. in Uncategorized, Vijesti, Vijesti sa prvenstva Hrvatske

Obavještavamo poštovano Članstvo da BK Gladijator iz Zagreba organizira Alpe Adria Regional cup u Poreču od 12-14. listopada 2018.  Prijave se vrše na www.boks-natjecanja.eu najkasnije do srijede, 10. listopada do 12h.

Napomena: Ovorena je mogućnost prijave za sve dobne skupine za koje će kotizacija iznositi 100 kn, oni ne ulaze u sustav bodovanja za glavnu nagradu. Kotizacija za seniore iznosi 250kn.

Sve detalje o natjecanju i prijavama pročitajte u nastavku.

Kristijan Kos o Sari Beram prije Bjelorusije

14:43 - 09.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Uncategorized, Vijesti

Hrvatska reprezentativka Sara Beram otputovala je put Bjelorusije gdje će boksati u kategoriji do 57 kg na test event turniru u Minsku koji se održava od 8-14.10., a na kojem je tehnički delegat tajnik Saveza, Marko Marović.

Sara je u dosadašnjim međunarodnim nastupima imala 16 borbi. Od toga se sakupilo 10 pobjeda ali i 6 poraza. U svim tim borbama u kutu je bio trener Kristijan Kos.

Juniorska reprezentacija na EP u Rusiji sa izbornikom Draženom Kuharom

14:37 - 09.10.2018. in Međunarodni turniri i prvenstva, Uncategorized, Vijesti

Od 9.10. u Anapi, Rusija, održava se Europsko prvenstvo za juniore.