September 28th, 2018

Sjajan boksački kamp pred otvaranjem u Samoboru

15:02 - 28.09.2018. in Vijesti

Nedaleko zagreba u pitoresktnom gradiću Samoboru upravo niče sjajan boksački kamp pod vodstvom i upravljenjem boksačkog kluba Stršljen. Kao što smo ranije najavljivali, sjajan pripremni centar nalazi se u centru Samobora u bivšoj robnoj kući SAMA, a najzaslužniji za ovaj pothvat su entozijasti Marko Husić i Vedran Krga, osnivači samoborskog boksačkog kluba.

Savezu priznanje MUP-a

14:49 - 28.09.2018. in Vijesti

Jučer je na svečanosti povodom dana Svetog Mihovila Ministarstvo unutarnjih poslova uručilo je priznanja ustanovama i pojedincima, koji su kroz sportske aktivnosti pripomogli hrvatskoj policiji.  Tako je ove godine za sjajnu partnersku suradnju sa MUP-om priznanje dobio i Hrvatski boksački savez kao institucija, te aktivni djelatnici MUP-a i boksači Marija Kosi i Stjepan Vugdelija.