September 20th, 2018

Reprezentacija u Sarajevu

22:15 - 20.09.2018. in Vijesti

Izbornik Leonard Pijetraj i trener Kristijan Hodak na ringu sarajevske Skenderija ovoga će vikenda na međunarodnom memorijalnom boksačkom turniru Mustafa Hajrulahović – Talijan testirati formu šestorice hrvatskih seniora. U kategoriji do 64 kg borit će se Erik Pjetraj i Dominik Gubo. U 69 kg Petar Cetinić. U 75 kg Mladen Sobjeslavski, u 81 kg Matej Uremović . U + 91 kg nastupiti će Marko Milun.

Omega boks uvijek je znala stvoriti kvalitetu

15:14 - 20.09.2018. in Vijesti

Kada se govori o dubokim emocijama, onda se svakako mora govoriti o pojedincima koji su zaslužni za osnivanje kluba i njegov opstanak odnosno sportski put. Kada se na tom sportskom putu nadopunjuju osnivač, trener i predsjednik svakako treba svratiti u Varaždin u BK Omega boks, gdje stoluje Miljenko Rožmarić nekadašnji Izbornik ženske boksačke reprezentacije.